Jak zaplanować urlop 2019, żeby mieć więcej wolnych dni?

Koniec roku to czas planowania wakacji. Podpowiadamy kiedy warto wziąć urlop, żeby wykorzystać dni ustawowo wolne od pracy i jak najdłużej wypoczywać w Domach Morskich!

 

 

Sylwester

Pierwsza okazja do dłuższego wypoczynku trafia się jeszcze pod koniec tego roku! 29 i 30 grudnia to weekend, a 1 stycznia jest dniem wolnym dla wszystkich. Dlatego jeśli jeszcze masz szansę na zaplanowanie urlopu 31 grudnia, czyli w Sylwestra, nie wahaj się! Możesz zrobić sobie przerwę od pracy aż na cztery dni.

 

Kwiecień

5 dni wolnych od pracy zyskasz, gdy urlop zaplanujesz na dzień przed i dzień po Świętach Wielkanocnych. W tym roku Wielkanoc wypada wyjątkowo późno, bo pod koniec kwietnia, więc pogoda na długie wiosenne spacery nad morzem powinna być już idealna. Wystarczy zaznaczyć wolne w piątek 19 kwietnia i we wtorek 23 kwietnia. I ruszać w drogę!

 

Maj

Przedłużoną majówkę 2019 sponsoruje 2 maja, który wypada w czwartek! Jeśli zaplanujesz wolne właśnie na tę datę będziesz mógł cieszyć się przerwą od pracy przez całe 5 dni. A może dorzucisz do tego jeszcze wolny wtorek 30 kwietnia i poniedziałek 6 maja? Zyskasz całe 7 dni na łapanie pierwszych promieni słońca i grillowanie ze znajomymi.

Majówka może trwać nawet 7 dni 🙂

 

Czerwiec

Już miesiąc później trafia się kolejna okazja na wydłużony odpoczynek. Czerwcowy długi weekend zyskamy biorąc urlop na dzień po Bożym Ciele, czyli piątek 21 czerwca. To również idealna okazja na rozpoczęcie rodzinnych wakacji w Domach Morskich, bo szkoła w tym roku kończy się dokładnie tego samego dnia!

 

Sierpień

W sierpniu 4 dniowy weekend czeka wszystkich, którzy wolne zaplanują na piątek 16 sierpnia, czyli zaraz po czwartkowym święcie Wniebowstąpienia. To również doskonały czas na dłuższe wakacje w Domach Morskich. Dzięki wkomponowaniu święta w dwutygodniowy urlop oszczędzisz jeden dzień wolnego, który możesz wykorzystać w innym czasie.

 

Listopad

Listopad w 2019 roku wyjątkowo nas rozpieści fundując aż dwa długie weekendy. Dni wolne wypadają 1 listopada (w piątek) i 11 listopada (w poniedziałek), a my za każdym razem zyskujemy odpoczynek o jeden dzień dłuższy i to bez uszczuplania urlopu.

 

Grudzień

Przyszłoroczny grudzień to prawdziwa gratka dla miłośników świątecznej atmosfery.  Wystarczy wziąć zaledwie jeden dzień wolnego – 27 grudnia, który w 2019 roku wypada akurat w piątek – by celebrować świąteczną atmosferą nieprzerwanie aż przez 5 dni!

Korzystając z naszych wskazówek podczas planowania przyszłorocznego urlopu możesz zyskać nawet 31 dni wolnych od pracy! Część z nich koniecznie przeznacz na rodzinne wakacje w Domach Morskich – czekamy na Ciebie!

Zapraszamy! ⇒Sprawdź naszą ofertę

Graham już przebiera łapkami na myśl o wakacjach 🙂 Czekamy na Ciebie i Twoich bliskich.


ul. Rybacka 15A
82-103 Jantar
tel.: 601 885 118
e-mail: kontakt@domymorskie.pl

NAPISZ DO NAS