Pączek zaprasza do Domów Morskich

Cześć, jestem Pączek (dla przyjaciół Pączur). Mam 7 miesięcy, masę pomysłów i jeszcze więcej energii. Razem z moim starszym bratem Grahamem, Natalią i Szymonem mieszkam przez całe lato w Domach Morskich. Dziś opowiem Ci dlaczego warto zabrać swoich ludzi na wakacje właśnie do nas!

Cześć, jestem Pączek (dla przyjaciół Pączur, Pączer)

 

Psiolubne domki

Każdy z Domów Morskich jest psiolubny. Tak mówi Natalia i dodaje „ Dla nas pies to członek rodziny, dlatego w Domach Morskich czworonożni Przyjaciele naszych Gości są zawsze mile widziani. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pobyt psów (nawet dwóch!) i nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do wagi i wielkości czworonogów”.  Fajnie, nie? Do każdego z naszych domków możesz przyjechać ze swoim człowiekami, nieważne jak duży urosłeś i ile ważysz! Pożyczymy Ci nawet kocyk i miskę, i poczęstujemy jakimś pysznym smakołykiem.

Zapraszamy!

 

Ogrodzone tarasy i ogródki

W naszym domku w Domach Morskich najbardziej lubię duży, ogrodzony taras. Mogę się tu wygrzewać na słoneczku, przeciągać z Grahamem i odpoczywać łapami do góry. Takie tarasy jak nasz są w każdym jednopoziomowym domku. Żółte domki, te dwupiętrowe, mają swoje własne ogródki z pachnącą, mięciutką trawką. Pomagałem Szymonowi stawiać płotki dookoła każdego z nich i tłumaczył mi, że robimy to właśnie dla naszych czworonożnych Gości. Chcielibyśmy, żeby czuli się u nas bezpiecznie.

 

Wybieg

To moje najulubieńsze miejsce na świecie! Mogę tu biegać bez smyczy, hopsać przez przeszkody i moczyć łapy w naszym basenie. Natalia mówi, że wybieg ma 400 m2, jest ogrodzony i zamykany na furtkę. Nie wiem co to ta frutka, bo bardziej interesuje mnie wielka skrzynia, która stoi w rogu wybiegu i świetnie pachnie! Tam są wszystkie najlepsie sznury do przeciągania, piłki i szarpaki, którymi bawimy się z Grahamem. I Ty też możesz!

 

Psiedukacja

Raz do roku przyjeżdża do nas wujek z Warszawy i dużo fajnych ludzi z psiakami naraz. Wszyscy razem ćwiczą, uczą się różnych sztuczek i chodzą na długie spacery. Natalia mówi, że ten wujek jest behawiorystą ze szkoły Control Dog, i że jak będę starszy to też mogę wziąć udział w takim obozie.

Mam nadzieję, że już za rok będę starszy, bo te wspólne zabawy wyglądają naprawdę fajnie!

 

Psiestrzeń

Chociaż uwielbiam poznawać nowych psijaciół i ich opiekunów, zawsze szanuję ich psiestrzeń i nigdy nie biegam bez smyczy po terenie naszego ośrodka. Wiem, że to bardzo ważne, bo Natalia przypomina o tym każdemu z naszych Gości. Poza wybiegiem powinniśmy zawsze chodzić na smyczy, a zanim podejdziemy do drugiego psiaka nasi opiekunowie powinni zapytać, czy to w ogóle dobry pomysł. I wiem też, że nie ma się o co obrażać, gdy ktoś odmówi, bo najważniejsze jest, żebyśmy wszyscy czuli się swobodnie i miło spędzili wakacje.

 

Czekamy na Was! Psijeżdżajcie :)


ul. Rybacka 15A
82-103 Jantar
tel.: 510 264 162
e-mail: kontakt@domymorskie.pl

NAPISZ DO NAS