U nas dzieci nigdy się nie nudzą.

Udane rodzinne wakacje to wypoczęci rodzice i zadowolone dzieci. W Domach Morskich wiemy, jak zadbać o to, by nasi najmłodsi goście świetnie (i bezpiecznie) się bawili i zawsze mieli co robić.
Cały teren Domów Morskich jest odgrodzony od ulicy i zabezpieczony furtką otwieraną na kod oraz zdalnie zamykaną bramą. Wyjątkową popularnością wśród maluchów cieszy się nasz basen z podgrzewaną i filtrowaną wodą. Starsze dzieci częściej wybierają aktywności sportowe, korzystają ze ścianki do gry w tenisa albo rozgrywają mecze siatkówki i koszykówki na naszym boisku (sprzęt mogą bezpłatnie wypożyczyć w recepcji).

Plac zabaw
z wieloma atrakcjami
Taras lub ogródek
idealne miejsce do zabawy
Zamnkięty teren
odgrodzony od ulicy
Animacje i atrakcje
dla najmłodszych
Bezpieczny basen
Zabawy w wodzie
Boisko
Gry na świeżym powietrzu
Wypożyczalnia rowerów
wraz z fotelikami dla dzieci
Pokój zabaw
ulubione miejsce najmłodszych

Atrakcje i udogodnienia

z myślą o dzieciach

Wioska sensoryczna

Nauka i zabawa

Plac i pokój zabaw

Atrakcje na każdą pogodę

Podgrzewany basen

z dmuchanymi zabawkami

Teren rekreacyjny

Dla dzieci w każdym wieku

Programy i animacje

w okresie wakacyjnym i podczas długich weekendów

Co roku, wraz z początkiem wakacji startujemy z naszym wyjątkowym programem animacyjnym dla najmłodszych. Doświadczone animatorki organizują zajęcia taneczne, sportowe i edukacyjne. Wspólnie bawimy się przy muzyce, puszczamy bańki, szukamy skarbów, malujemy buzie i robimy brokatowe tatuaże. Wieczorami w letnim kinie organizujemy bajkowe seanse. W sali zabaw dzieciaki mogą pograć w piłkarzyki, rozegrać turniej tenisa stołowego, przygotować posiłek dla rodziców w naszej kuchni dla najmłodszych, bawić się klockami nawet, gdy zepsuje się pogoda. Dostępne są również hulajnogi, jeździki i rowerki.

Zaplecze gastronomiczne

Choć nasze domy wyposażone są we wszystkie niezbędne w kuchni sprzęty do gotowania, to wiadomo, że wakacje bez ryby, gofrów z bitą śmietaną i lodów z kolorową posypką zupełnie się nie liczą. Na szczęście centrum miasteczka oddalone jest o zaledwie 5-minutowy spacer, więc w każdej chwili można skorzystać z lokalnej oferty gastronomicznej.

Ośrodek Neptun

Domowe obiady w Ośrodku Neptun
Vis-à-vis naszego ośrodka

Neapoli

Pizzeria
400 m od naszego ośrodka

Fresh Gelato

Wytwórnia Świeżych Lodów
270 m od naszego ośrodka

Smażalnia ryb

Dania obiadowe i ryby
1,1 km od naszego ośrodka
Wszyscy znajdą tu coś dla siebie. Atrakcji tu nie brakuje. Duży plac zabaw, basen, boiska, siłownia, animacje dla dzieci, duży wybieg dla psów. Codziennie coś się dzieje. Pozdrawiamy serdecznie 😊🐶👪
9.8/ 10
4.9/ 5

Rodzinne pakiety pobytowe

Serdecznie zapraszamy na wakacje z dziećmi nad morzem

Zarezerwuj pobyt w domach nad morzem

Gwarancja najlepszej oferty tyko na stronie www
© 2024
Domy Morskie