Marzysz o tym, by spakować walizki, zabrać rodzinę, wziąć psa pod pachę i przenieść swoje biuro w inne miejsce na dłużej? Chcesz mieć plażę i nadmorski las na wyciągnięcie ręki, by kończyć każdy dzień pracy mini wycieczką z rodziną i czworonożnym podopiecznym? Potrzebujesz zmienić otoczenie? Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu długoterminowego Domów Morskich.

U nas nie tylko w spokoju popracujesz nad projektami zawodowymi, ale i skorzystasz ze wszystkich dobrodziejstw, jakie zapewnia okolica. Podczas pobytu możesz do woli cieszyć się boiskiem, placem zabaw, salą zabaw dla dzieci czy wybiegiem dla psów. Nasze domy są ogrzewane i w pełni wyposażone. Możesz się w nich wyspać, przygotować pyszne posiłki, zaparzyć aromatyczną kawę czy poćwiczyć – zupełnie jak w domu. W okolicy znajdziesz całoroczne knajpki. Możesz zarówno odwiedzić je i zjeść na miejscu, jak i zamówić jedzenie z dostawą prosto do Twojego Domu Morskiego. Niedaleko Domów znajdują się miejscowe sklepy, a od większych (Lidl, Biedronka, Dino, Polo) dzieli nas około sześciu kilometrów, więc zakupy nie będą problemem. Przede wszystkim jednak znajdziesz tu morską bryzę, świeży zapach sosnowego lasu, miękki, drobny piasek, widowiskowe zachody słońca, kojący szum morza i spokój przez duże „S”.

Warto również wiedzieć, że w tym roku Domy Morskie postawiły na ekologię. Zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 50 kW, zbieramy deszczówkę, a domy ogrzewamy pompami ciepła. W dobie rosnących opłat związanych z utrzymaniem gospodarstwa domowego oferujemy nie tylko komfortową, ale i atrakcyjną finansowo możliwość wynajmu długoterminowego w oparciu o stały czynsz niezależny od zużycia mediów. U nas możesz pracować, odpoczywać, dbać o aktywność fizyczną oraz pielęgnować więzy rodzinne, a jednocześnie nie martwić się o koszty ogrzewania i zużycia gazu, prądu czy wody we własnym mieszkaniu. Połącz przyjemne z pożytecznym i przyjedź do nas na dłużej!Zapraszamy do wysyłania zapytań – każde z nich wyceniamy indywidualnie.

Wynajem możliwy na min. miesiąc maksymalnie od października do kwietnia

Monitorowany obiekt
ogrodzony i bezpieczny
WiFi
bezpłatne
Aneksy
kuchenne
Tarasy
lub ogrody

Wille

do 4 osób

nasze nowe, piękne 75m2 domy oddane do użytku w lipcu 2022. Ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Na dole znajduje się kuchnia, salon z kanapą rozkładaną, TV oraz WC, a na górze dwie sypialnie z łazianką z prysznicem oraz kącik jogowy z widokiem na zieleń. Każdy z domów ma prywatny ogrodzony taras.

Monitorowany obiekt
ogrodzony i bezpieczny
WiFi
bezpłatne
Aneksy
kuchenne
Tarasy
lub ogrody

Domy dwupoziomowe

do 6 osób

Domy dwupoziomowe: 56m2 na dole łazienka z prysznicem, kuchnia w pełni wyposażona, salon z kanapą rozkładaną i TV, a na górze dwie sypialnie i WC. Każdy z domów posiada prywatny zamykany ogród.

Atrakcje i udogodnienia

dla Twojego komfortu

Komfortowe domy

W pełni wyposażone i ogrzewane

Plac i sala zabaw

Boiska i przestrzeń rekreacyjna

Całoroczne knajpki

Możesz także gotować na miejscu

Wybieg i tor przeszkód

Dla naszych ulubionych czworonogów

Bania

możliwość wynajęcia

Taras lub ogród

idealne w ciepłe dni

Skontaktuj się z nami

w sprawie wynajmu długoterminowego

Zarezerwuj pobyt w domach nad morzem

Gwarancja najlepszej oferty tyko na stronie www
© 2024
Domy Morskie