Blog Domów Morskich

resizer
10 wciągających książek na lato

Emocjonujące kryminały, poruszające historie miłosne, opowieści o przyjaźni, odwadze i walce o własne marzeń. Oto 10 książek na wakacje, od których nie dasz rady się oderwać!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Bezpieczne wakacje w Domach Morskich

Udane wakacje w dobie koronawirusa to przede wszystkim: bezpieczny nocleg dla Ciebie i Twojej Rodziny, najpotrzebniejsze adresy i telefony kontaktowe pod ręką oraz dobrze zaopatrzona apteczka podróżna. Podpowiadamy co spakować ruszając w tym roku na urlop i dlaczego właśnie w Domach Morskich możesz czuć się wyjątkowo bezpiecznie.

CZYTAJ DALEJ
resizer
W domu nie trzeba się nudzić!

Przyłączamy się do akcji #zostańwdomu i podpowiadamy jak zadbać o siebie, fajnie spędzić czas z najbliższymi, czym zająć maluchy i jak wynagrodzić czworonogom krótsze spacery!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Sprzątamy po wakacjach!

Czy wiesz, że foliowa torebka zostawiona w lesie rozłoży się dopiero po 15 latach? Puszka po piwie przetrwa prawie 100 lat, plastikowa butelka aż cztery razy tyle, a kubek styropianowy po kawie na wynos nie rozłoży się wcale. Brzmi strasznie, prawda? Dlatego właśnie w minioną sobotę powiedzieliśmy „dość!” śmieceniu w naszym lesie i wyruszyliśmy posprzątać po wakacjach!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Jak robić fajne zdjęcia nad morzem?

Chwile zatrzymane w kadrze to najlepsza pamiątka z wakacji. Poznaj 10 wskazówek dzięki, którym Twoje zdjęcia znad Bałtyku zachwycą rodzinę i zbiorą masę serduszek na Instagramie oraz likeów na Facebooku!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Dlaczego warto ćwiczyć jogę?

O pozytywnym wpływie jogi na umysł i ciało głośno jest nie od dziś. Tego lata w Domach Morskich możesz zacząć swoją przygodę z jogą pod okiem doświadczonej instruktorki i przekonać się, czy ćwiczenia na macie to również coś dla Ciebie.

CZYTAJ DALEJ
resizer
W co bawić się z dziećmi na plaży?

Rodzinne wakacje nad morzem to przede wszystkim czas spędzany razem. Poznaj 10 niezawodnych pomysłów na kreatywne gry i zabawy na plaży, które wypełnią czas maluchom i sprawią radość dorosłym!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Jantar na rowerze

Pęd powietrza, wiatr we włosach i ciepłe promienie słońca na twarzy – wyprawa rowerowa to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji nad morzem. Zabierz rodzinę na niezapomnianą wycieczkę jednym spośród wielu szlaków rowerowych wokół Jantaru!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Wakacje z psem w Domach Morskich

Wybierając się z na rodzinne wakacje nad morzem wcale nie musisz rozstawać się ze swoim ukochanym psem. W Domach Morskich czworonożni przyjaciele naszych Gości są zawsze mile widziani!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Dlaczego Jantar we wrześniu to świetny pomysł?

Gdy ostatni sierpniowy weekend dobiega końca czas nad Bałtykiem odrobinę zwalnia. Na niemal pustych plażach łatwiej o ciszę i spokój, a wciąż ciepły piasek pod stopami nadal sprzyja długim spacerom. Przyjedź do Domów Morskich i przekonaj się jak pięknie jest nad morzem wczesną jesienią!

CZYTAJ DALEJ


ul. Rybacka 15A
82-103 Jantar
tel.: 510 264 162
e-mail: kontakt@domymorskie.pl

NAPISZ DO NAS