Blog Domów Morskich

resizer
Jak zaplanować urlop 2019, żeby mieć więcej wolnych dni?

Koniec roku to czas planowania wakacji. Podpowiadamy kiedy warto wziąć urlop, żeby wykorzystać dni ustawowo wolne od pracy i jak najdłużej wypoczywać w Domach Morskich!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Pierwszy sezon Domów Morskich już za nami

Bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami! Dziękujemy, że nam zaufaliście i zdecydowaliście się spędzić tak cenny i długo wyczekiwany urlop w Domach Morskich. Jest nam niezwykle miło, że wybraliście właśnie nas!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Wakacje z psem w Domach Morskich

Wybierając się z na rodzinne wakacje nad morzem wcale nie musisz rozstawać się ze swoim ukochanym psem. W Domach Morskich czworonożni przyjaciele naszych Gości są zawsze mile widziani!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Dlaczego Jantar we wrześniu to świetny pomysł?

Gdy ostatni sierpniowy weekend dobiega końca czas nad Bałtykiem odrobinę zwalnia. Na niemal pustych plażach łatwiej o ciszę i spokój, a wciąż ciepły piasek pod stopami nadal sprzyja długim spacerom. Przyjedź do Domów Morskich i przekonaj się jak pięknie jest nad morzem wczesną jesienią!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Aktywne wakacje w Jantarze

Od rana energiczny nordic walking w lesie, po południu rodzinny spływ kajakiem, a wieczorem relaks w solankowym jacuzzi na naszym basenie – kto powiedział, że wakacje nad morzem to tylko plażowanie i moczenie nóg w falach Bałtyku?

CZYTAJ DALEJ
resizer
Bezpiecznie wakacje nad Bałtykiem

Wysokie temperatury i niebo bez ani jednej chmurki sprzyjają kąpielom - zarówno morskim, jak i słonecznym. O czym warto pamiętać, by cieszyć się piękną pogodą i bezpiecznym wypoczynkiem nad morzem?

CZYTAJ DALEJ
resizer
Gdzie dobrze zjeść nad morzem?

Chrupiąca ryba z frytkami i surówką, prawdziwie włoska pizza, czy domowy obiad z gwarancją pysznego smaku – zobacz gdzie dobrze zjeść w Jantarze i najbliższych okolicach!

CZYTAJ DALEJ
resizer
Złota plaża w Jantarze

Jasny, złocisty piasek kontrastujący z głęboką zielenią sosen rosnących na wydmach i kolorowe łodzie rybackie odpoczywające na brzegu morza tworzą iście pocztówkowy krajobraz. W Jantarze relaks na plaży to wyjątkowa przyjemność.

CZYTAJ DALEJ
resizer
Poznaj Domy Morskie!

Wyjątkowy kompleks domów wakacyjnych przyjaznych rodzinom i czworonogom.

CZYTAJ DALEJ


ul. Rybacka 15A
82-103 Jantar
tel.: 601 885 118
e-mail: kontakt@domymorskie.pl

NAPISZ DO NAS