Z pomocą naszych wspaniałych Gości odkrywamy kolejny potencjał drzemiący w Naszych Domach Morskich. Wyjazdy grupowe, szkoleniowe, warsztatowe, spotkania przy kawie, kameralne integracje i spotkania branżowe.
W zaciszu Naszych Domów Morskich, mając do dyspozycji dwupoziomowe wille możemy dopasować przestrzeń do realizacji Państwa kreatywnych meetingów z szerokiego zakresu aktywności.
Doskonale sprawdzimy się jako baza wypadowa na wyjazdy jogowe, rowerowe czy też szkolenia ze sztuki kulinarnej. Artystyczna atmosfera do rozwoju weny czeka również na miłośników literatury i malarstwa.
Otoczenie lasów i bliska odległość od morza to niewątpliwie zachęta do spacerów oraz poznawania różnorodności flory i fauny, zatem zapraszamy miłośników przygody i długich wędrówek.

Z przyjemnością podejmiemy każde wezwanie. Jesteśmy przekonani, że odnajdą Państwo w Naszej Ofercie, to czego szukają.

Zapraszamy do współpracy i do wysyłania zapytań, bądź kontaktu telefonicznego – na każde z nich będziemy odpowiadać indywidualnie i dopasowywać do Państwa potrzeb.

WYBIERZ

SWOJĄ

PRZESTRZEŃ

DOMY MORSKIE

Rybacka 15A
82-103 Jantar

Co oferujemy

w ramach Oferty Warsztatowej

Teren zielony

W każdej z Naszych nowoczesnych Wilii kącik do jogi. Boisko wielofunkcyjne i ogromny teren zielony do swobodnego uprawiania sportu. Siłownia zewnętrzna.  Jesteśmy w bliskim sąsiedztwie (200m) z lasem sosnowym oraz morzem (900m).

Zadaszona sala

Zadaszona, 126m2 sala zabaw, którą przekształcimy w warsztat, salę konferencyjną, lub co Wam podpowie wyobraźnia. Na wyposażeniu posiadamy rzutnik oraz Flipchart.

400m2 zamkniętego terenu

400m2 zamkniętego wybiegu dla psów z torem przeszkód, zabawkami, wodą, woreczkami.

Rowery

Możliwość wypożyczenia rowerów. Jesteśmy przy jednym z najdłuższych szlaków rowerowych w Polsce, co daje nieograniczone możliwości kolarskie.

Skontaktuj się z nami

w sprawie Oferty Warsztatowej

Zarezerwuj pobyt w domach nad morzem

Gwarancja najlepszej oferty tyko na stronie www
© 2024
Domy Morskie