Wakacje z psem w Domach Morskich

Wybierając się z na rodzinne wakacje nad morzem wcale nie musisz rozstawać się ze swoim ukochanym psem. W Domach Morskich czworonożni przyjaciele naszych Gości są zawsze mile widziani! U nas pieski wypoczywają bezpłatnie.

 

Domy Morskie przyjazne czworonogom

O przyjazny psom nocleg nad Bałtykiem wcale nie jest łatwo, dlatego od samego początku wiedzieliśmy, że Domy Morskie będą otwarte dla Gości z psiakami. Nie pobieramy żadnej opłaty za pobyt Twojego pupila i nie wprowadzamy ograniczeń co do jego wielkości. Wszystkie czworonogi są tutaj mile widziane.

Na spacery udostępniamy duży, zielony teren. Wypożyczamy miski i koce, wspomagamy dobre samopoczucie sierściuchów piłeczkami, szarpakami, które znajdują się w psim skarbcu na specjalnie przygotowanym wybiegu. Wybieg to zamknięty, ogrodzony teren o powierzchni 400m2. Znajduje się tam również poidełko oraz mini tor przeszkód. Na naszym całym terenie dostępne są woreczki. Oczywiście zawsze mamy jakieś smaczki pod ręką. W upalne dni nasze psiaki mogą skorzystać z kąpieli w specjalnym psim baseniku. U nas pieski mają też super wakacje!

 

Jak przygotować się do wyjazdu?

Do psiej walizki warto spakować ulubione zabawki i posłanie, na którym Twój przyjaciel  z reguły śpi. Legowisko, czy kocyk pachnący domem pomaga w oswojeniu się z nowym otoczeniem. Obowiązkowo należy również zabrać smycz, szelki (bądź obrożę) z adresatką i aktualnym numerem telefonu, a także książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, bądź paszport. Chociaż w Domach Morskich zawsze dbamy o zapas torebek na „psie sprawy”, przed wyjazdem warto włożyć do kieszeni również kilka dodatkowych woreczków – sprzątanie po swoim pupilu traktujemy bardzo poważnie.

Sprzątanie po pieskach to obowiązek każdego opiekuna – jest oznaką szacunku do innych ludzi (i zwierząt) oraz dobrego wychowania 🙂

 

Plażowanie na czterech łapach

W sezonie letnim (01.07-31.08)) odcinek plaży w Jantarze między wejściem nr 79 a 80 jest zamknięty dla psiaków – to kąpielisko strzeżone. Pozostałe, długie kilometry szerokich plaż są przyjazne czworonogom i idealnie nadają się do orzeźwiających kąpieli i łowienia patyków również w szczycie sezonu. Przed i po okresie wakacyjnym z uroków spacerów z psiakiem możesz korzystać na całej linii wybrzeża.

 

Wędrówki po lesie

Na Mierzei Wiślanej czekają na Was leśne drogi, którymi można wędrować bez końca. Szlak Jantarowy (oznaczony kolorem żółtym) ciągnie się od Mikoszewa, przez Jantar i Stegnę, aż po Krynicę Morską i oferuje niezliczone możliwości długich spacerów. Szeroka, gruntowa droga wiedzie przez gęste nadmorskie lasy, z dala od ruchliwej szosy i idealnie nadaje się na relaksujące wędrówki w towarzystwie czworonogów.

 

Psia apteczka i weterynarz

Indywidualny skład podróżnej apteczki najlepiej uzgodnić z własnym weterynarzem. Dodatkowo warto pamiętać o bandażu adhezyjnym, środek do oczyszczania skaleczeń, lek na biegunkę, kroplach do oczu ze świetlikiem i kleszczołapce, a także o maści regenerująca opuszki łap. W razie nagłych wypadków najbliższy weterynarz znajduje się w Stegnie, przy ulicy Grunwaldzkiej 1A, tel. 55 247 72 22.

Dodatkowo przygotowaliśmy listę weterynarzy w okolicy (link poniżej)

W sytuacji kryzysowej, w recepcji dostępne mamy też tabletki Dia Dog’n Cat (łagodzące ostre zaburzenia wchłaniania jelitowego)

Zarezerwuj wakacje w Domach morskich już dziś i ruszaj na urlop ze swoim czworonogiem!

Zapraszamy! ⇒Sprawdź naszą ofertę


ul. Rybacka 15A
82-103 Jantar
tel.: 510 264 162
e-mail: kontakt@domymorskie.pl

NAPISZ DO NAS